LSGVGA rudens seminaras

Svarbi informacija
Vieta:
Data:
2020 Gruodžio 01 d
Laikas:
18:30 val

LSGVGA RUDENS WEBINARAS

GRAUŽIKŲ LIGOS

  1. Dažniausios chirurginės procedūros graužikams(60 min) Černochová, H., Hundáková, A., Knotek, Z. (Čekija, paskaitaanglųkalba)
  2. Urogenitalinės ir reprodukcinės sistemos sutrikimai graužikams(60 min) Černochová, H., Hundáková, A., Knotek, Z. (Čekija, paskaitaanglųkalba)
  3. Graužikų dantų priežiūra(60 min) Černochová, H., Hundáková, A., Knotek, Z. (Čekija, paskaita anglų kalba)
  4. Nestandartinės makrociklinių laktonų panaudojimo galimybės graužikams(60 min) Yury Kucherenko (Ukraina, paskaitarusųkalba)

Lektoriai:

  1. Prof. Zdenek (Sid) Knotek, DVM, Ph.D., Dip ECZM (herpetologinė medicina ir chirurgija) yra Brno veterinarijos ir farmacijos mokslų universiteto (Čekija) paukščių ir egzotinių gyvūnų klinikos vadovas ir Purdue universiteto (IN, JAV) Veterinarijos klinikinių mokslų katedros docentas. Europos zoologijos medicinos (herpetologinės medicinos ir chirurgijos) kolegijos narys ir aktyvus diplomatas, ARAV narys, buvęs Europos zoologijos sodų ir laukinės gamtos veterinarijos asociacijos (EAZWV) prezidentas ir Čekijos asociacijos prezidentas. zoologijos sodo ir laukinės gamtos veterinarijos gydytojų (CAZWV). Būdamas kviestiniu profesoriumi, Sidas Knotekas dėstė kituose universitetuose (Budapešte, Kopenhagoje, Košicėje, Liublianoje, Porto, Lisabonoje, „Villa Real“, Utrechte, Vienoje, Varšuvoje, Krokuvoje, Vroclave, Purdue (IN, JAV). , Sidnėjus (Australija), Denpasaras (Indonezija). Profesorius Knotekas vadovavo Vienos veterinarijos universiteto Roplių ir naminių paukščių skyriui (2010-2013). Šiuo metu jis dėsto roplių, mažų žinduolių ir paukščių mediciną ir chirurgiją. Sidas vadovavo tarptautiniams egzotinės medicinos mokymo kursams: egzotinės medicinos ir chirurgijos vasaros mokyklai (2004 - 2019) ir ESAVS kursams Europoje - egzotinių naminių gyvūnėlių medicinai ir chirurgijai (nuo 2005 m.). ) ir Kinijoje (ESAVS, nuo 2015 m.).
  2. Hana Černochová, DVM, Brno veterinarijos ir farmacijos mokslų universiteto (Čekija) paukščių ir egzotinių gyvūnų klinikos gydytoja. Specializacijos sritis: egzotinių gyvūnų ligos.
  3. Yury Kucherenko. Veterinarijos mokslų kandidatas, 8 metų dėstytojo patirtis Agrariniame universitete (farmakologija, diagnostika, terapija). Mažų ir egzotinių gyvūnų veterinarijos praktika nuo 1983 m. Odesos regioninės veterinarijos klinikos vadovas-10 metų. Odesos zoologijos sodo direktorius-5 metai. Ukrainos smulkių gyvūnų veterinarijos asociacijos ir BSAVA (Britų asociacija) konferencijų dalyvis. Specializacijos sritis: ultragarsas, nefrologija, dermatologija, endokrinologija.

Mokestis LSGVGA nariams ir studentams €40, ne nariams  €60.

Data: gruodžio 1, 3 dienomis, 18:30-20:30 val.

Nuoroda bus atsiųsta 1-2 dienos prieš seminarą. Registracija vyksta iki 2020-11-29

Bus išduodami 4 val. sertifikatai. Registracija galima tik lsgvga.lt svetainėje, prisijungus prie savo paskyros ir užsiregistravus į renginį. Atlikę sėkingai registraciją- gausite patvirtinimą. 

Nuotraukos ir video

Partneriai

2019 © Lietuvos smulkių gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacija. Visos teisės saugomos.

Sprendimas: www.webmod.lt